Střecha

Naše klubovna stojí v těsné blízkosti Klášterního hradiska v Olomouci na adrese Černá cesta 69.

Bohužel je v dost havarijním stavu. Budova má narušenou statiku, praská a podle statiků již brzy nemusí být pro skautské oddíly bezpečná.  Proto se posledních několik let snažíme o tom, aby naše klubovna prošla kompletní rekonstrukcí. Co začalo jako „projekt střecha“, kdy jsme chtěli pouze opravit střechu, rozrostlo se do obrovského plánu no komplexní přestavby celé budovy a s tím i narostly nároky na finanční prostředky.

Další informace o projektu, časovém harmonogramu našich aktivit, možnostech financování najdete na příslušných stránkách.

Pokud nás chcete jakkoli podpořit, neváhejte rozkliknout záložku Chci pomoct.

Další fotky naší klubovny si můžete prohlédnout zde.

Momentálně je ale klubovna vyklizená, má sundanou střechu a čeká na předání firmě.

Kontakt:

Pokud s námi chcete spolupracovat, nebo vás něco o projektu zajímá, kontaktujte nás.

Zuzana Kvapilová – zuz.kvap@gmail.com – volený člen střediskové rady