Sowulo

Turnaj ve hře hořící míč 2016 bude už tento říjen!

Akce se uskuteční 8. října. na travnatých plochách u Moravy, blízko Klášterního Hradiska. Čekat na Vás bude skromné zázemí, několik cen pro vítěze a samozřejmě napínavá akce. Mladí (vlčata, světlušky) začínají v 9:00 a končí ve okolo 12:30. Starší (skauti, roveři a oldskauti) potom začínají 13:00 a končí kolem 17:30. Časy se bohužel mohou měnit v závislosti na počtu hrajících týmů.

• Musíte počítat s malou nepříjemností a to 20 Kč za hráče (budou použity na materiál)
  • Vaše nahlášení/přihlášení je pro nás důležité. Ať víme kolik máme nachystat hřišť, pálek a rozhodčích. A ať máme přehled, co nás čeká (hlavně časově).
  • Přihlašovat se můžete emailem na sowulo2016@email.cz. Potřebujeme znát středisko, za které tým hraje a kategorii týmu.
  • Podrobná pravidla naleznete zde: http://hradisko.skauting.cz/sowulo/pravidla/
  • S dotazy je potřeba se nám ozvat na náš email: sowulo2016@email.cz

Moje družinka má málo členů, můžeme se i přesto zúčastnit?
Samozřejmě! Pokusíme se vám sehnat posily. Buď z řad nahlášených jednotlivců nebo přímo od nás. V tomto případě určitě dorazte a určitě nebude problém doplnit tým na místě.

Jaké vybavení budeme na sowulo potřebovat?
Bohatě Vám stačí svačinka a sportovní oblečení. Vše ostatní (nutné pro hru) dodáme. Nicméně oceníme týmové zvláštnosti – stejné dresy, týmová trička, oddílová trička, skautská trička, namalované obličeje, maskoty, paruky a vše další, co vás napadne.

Kdo tuto akci organizuje?
My roveři ze 4. střediska. Přijď a poznáš nás 😉