Ubytování

Na naší klubovně poskytujeme ubytování nejen skautským oddílům. Přijeďte navštívit nás a naše krásné město!

Naše středisko vlastní dvě základny, domovskou klubovnu v Olomouci a hájenku poblíž Písařova. Obě nabízíme k zapůjčení, zejména pro ostatní skautské oddíly a podobné organizace.

Klubovnu

KLUBOVNA JE AKTUÁLNĚ V REKONSTRUKCI, UBYTOVÁNÍ NENÍ AŽ DO ODVOLÁNÍ MOŽNÉ

máme na Černé cestě 69, Olomouc,  asi 20 minut chůze od centra města, ale přesto v poměrně klidné oblasti mezi polem a loukou. Kousek od klubovny se nachází impozantní barokní budova Klášterního Hradiska. Taktéž v blízkosti protéká řeka Morava.

Rádi vám naši klubovnu celoročně poskytneme pro Vaši (nejen) oddílovou akci. V létě je tu také možnost kempovat na zahradě.

Hájenka poblíž Písařova se nachází v malebném prostředí Hanušovické vrchoviny. Rovněž ji můžete využít k ubytování.

Bližší informace, pravidla, ceník a instrukce pro rezervaci základny naleznete na jednotlivých odkazech.